Ruunimaagia salajased teadmised II grupp

Aeg

11:00-15:00

19. september 2021

17. oktoober 2021

14. november 2021

12. detsember 2021

Asukoht

Räpina mnt 12, Võru

Info

Info: info@voluvoru.eu, tel 5853 1062

Kursus on kahe aastane.

Osalustasu

Ühe koolituspäeva hind 45 eurot.

Ruunid – need on salajased teadmised, mida iidsetest aegadest alates sosistas õpetaja oma õpilasele kõrva. Tänapäeval saavad ruunid kõigile kättesaadavaks! Läbi õpetaja aitavad need sakraalsed teadmised lahendada meie elu ülesandeid, muuta meie reaalsust. Meie ettemääratus, anded, meie avastamata võimed, elu prioriteedid, soovid partnerite vahelises suhtlemises, karjäärikasv, finantsilised võimalused…. Pole ühtegi küsimust meie elus, millele ei saaks vastata ruunid.
Ruunide rituaalseid praktikaid hakkasin õpetama 1,5 aastat tagasi. Need teadmised on midagi hoopis sügavamat, kui lihtsalt ruunide tähenduse mõistmine. Rituaalmaagiast ei kirjutata raamatutes, need teadmised antakse edasi õpetajalt õpilasele.
Pakume võimalust ühineda selle iidse teadmise mõistmiseks ja ruunide maagilisest keelest arusaamiseks! Kunagi õpiti neid teadmisi 20 aastat, aga meie saame hakkama umbes 2 aastaga.
Kursust juhendab Heli Vaab, kes on 9. astme ruunide meister, druiidide ordu liige, ruunimaagia õpetaja. Õpetab rituaalset ruunimaagiat ruunide ordu õppekava alusel, Nadezda Bezpalova (Ukraina) õpetuse järgi. Nadezda on ühe iidse Inglismaa ruunide ordu tänapäevane juht ja õpetaja.