KANGEN VESI

Inimkeha koosneb üle 70% veest. Elujõu ja pika eluea aluseks on vesi.

Jaapanis asuv Enagic International on üle nelja aastakümne olnud juhtiv ja ainus vee filtreerimise ja leeliseliste ionisaatorite turustusettevõte maailmas, millel on Jaapanis oma originaalseadmete tootjate tootmisüksus ja ISO sertifitseeritud kvaliteedikontrolli protsessid.

Nende kirg on muuta tavaline kraanivesi puhtaks tervislikuks, vähendatud elektrolüüsitud ja vesinikurikkaks joogiveeks.

Võluvõru on pakkunud oma külalistele, klientidele ja kõigile, kes meie koolituskeskusesse satuvad, seda eluvett juba 4 aastat (alates septembrist 2020)- joogiveena, kohvi- ja tee valmistamisel. Helle ise kasutab seda kodus joogiks (sh koduloomadele), toiduvalmistamiseks, pesupesemiseks jpm otstarbel.

Kangen veepuhastussüsteem toodab meile tavalisest kraaniveest ülipuhast ioniseeritud, struktureeritud ja aluselist vett.

K8 (Kangen 8) on  Enagicu võimsaim antioksüdantne masin – sellel on 8 plaatinasse kastetud titaanplaati, et suurendada elektrolüüsi pindalat, parandab vee ionisatsiooni ja suurendada antioksüdantide tootmispotentsiaali.

Kangen seadmel on keraamiline söefilter, mis filtreerib välja raskemetallid, patogeensed bakterid (sh kolibakteri), radioaktiivsed- ja ravimijäägid- mida kraanivees võib sisalduda, jättes sinna vajalikud mineraalid alles.

Seadmeid on mitu erinevat mudelit, mille vahel valida. Lisaks veel koduspa seade Anespa ning ruumide harmoniseerija.

Vesi on elu alus- see on parim viis hoida enda ja lähedaste tervist!

Kui Sul tekkis huvi ja soovid infot, vett proovida või testida, siis võta ühendust:

tel +372 5452 1962 või helle@voluvoru.eu. Vastan ka Messingeri, Telegrami ja Signali sõnumitele.

Seadmete, toidulisandite jm soetamiseks on mitmeid võimalusi- küsi järgi (järelmaks, käibemaksu ei lisandu kui ettevõte on km- kohuslane jm)

Pood asub siin: https://www.enagiceu.com/shop/en/machines.html

Tellimuse esitamiseks on vaja sisestada:

ID 21000001285, MTÜ Võluvõru, e-post hellekivi@hotmail.com