Ruumid

Võluvõru ruumid asuvad Võrus, Räpina mnt 12, III korrusel (KEIK maja vasak tiib). Maja ees on tasuta parkla, linna- ja maaliinide bussipeatused kuni 100m kaugusel.

Pakume avaraid ja valgusküllaseid koolitus-, seminari- ja nõustamisruume, mis on varustatud tehnika ja vahenditega (sh konverentsikaamera), kõikides ruumides levib wifi. Olemas köök kõige vajalikuga.

Meilt on võimalik tellida energiapause, maja teises tiivas asub toitlustuskoht.

Püüame suhtuda teenuste pakkumisse paindlikult, leida loovalt ja personaalselt lahendused kõikidele olukordadele, kus esmapilgul neid ei tundu olevat!

 

SEMINARI- JA KOOLITUSRUUM

Koolitus- ja seminariruum mahutab laudade taha kuni 36 inimest (lisatoolidega koos 45). Laudu saab paigutada vastavalt vajadusele. 

Ruumis on kasutada dataprojektor, (paber)tahvel, markerid, vajadusel kõlarid, konverentsikaamera, levib wifi.

SAAL

Saal mahutab teatristiilis 80 – 90 inimest. Sobib hästi erinevate tegevuste (joogad, tants, meditatsioonid jm) läbiviimiseks oma toreda vana tammeparketist põrandaga. Kohapeal olemas joogamatid, padjad.

Hea akustikaga ruum kontsertide, etenduste jm sarnaste sündmuste korraldamiseks.

KOOLITUSRUUM 2

Ruum mahutab laudade taha kuni 20 inimest. Kasutada on kõik vajalikud tehnilised vahendid, tahvel jne.  Sobib hästi arvutikoolituste läbi viimiseks.

KOOLITUSRUUM 3

Sobib väiksematele gruppidele töö- ja õpitubadeks, koolitusteks, koosolekuteks.  Mahutab kuni 12 osalejat tegevuseks.

KÖÖK

Köögis on olemas kõik vajalikud vahendid ja seadmed töötubade läbi viimiseks, külalistele kohvi- ja tee pakkumiseks. Joogi- ja toiduvee saamiseks kasutatakse Jaapani Enagic firma aluselise vee masinat K8.

TERAAPIA- JA NÕUSTAMISRUUM

Mugav ruum vestluste, nõustamiste, filmiõhtute läbi viimiseks. 

Elektriline massaažilaud. 

Majutusvõimalus.


VÕLUVATE KOHTUMISTENI VÕLUVÕRUS!