Loeng “Elude vaheline teekond”- Ulvi Saar

Aeg

12. aprill 2024 kell 18

Asukoht

Info

Teekond, mis Hingel on vaja läbida Maa ja Kuu Vahelisel alal. Mis on need ruumialad, kus hing lõplikult puhastub oma maise emotsioonide, kurbuse, viha ja ihade soovide jääkenergiatest.
Ruumialad ehk regioonid, kus iga hing korrastab ennast lõplikult enne ülestõusmist Kristus tasandile- Hingede alale.
Neid regioone on palju ja iga ruumiala on oma kindla suunitlusega, mis puhastab ühe kindla mustri ja vormi, mida maine hing on kaasa maasüsteemist võtnud.
Räägin loengus Hinge teekonda taevas ja kuidas ta valib uuesti omale Hingede grupi, kellega siin maa peal lõplikult teekond lõpetada.
Teekond taevas ruumialadel on iga hinge jaoks eriline, kus ta leiab üles oma algse hingedekodu. Kui hing siit maa pealt lahkub on tal kaasas hingehoidja, kes aitab tal jõuda sinna aladele, kus ta on alguse saanud.
Teema on huvitav ning toob parema arusaamise, mida meie lähedased seal üleval teevad, kui nad siit maisest kehastusest on lahkunud.
Eks paljusid inimesi saadab hirm ja teadmatus, mis meist saab seal üleval? Kuhu oleme teel ja kas kohtume oma lähedastega?
Kas meil on üldse õigus liikuda ülemistes taevasfäärides, kui oleme hingelt madalama valgusega ning oma karma tegemiste tõttu kaotanud oma Terviku?
Toon loengus välja ka palju oma nägemusi ja kogemusi, mis mind on saatnud kõik need 26 aastat.
Kohtumiseni teiega, teile sobival ajas ja ruumis!
Ulvi

Osalustasu

Energiapanus 35 eurot (saab tasuda kohapeal sularahas).

Palume kindlasti loengule eelnevalt registreerida info@voluvoru.eu või tel 5853 1062