Võluvõru terviseõhtud

Aeg

20. aprill 2022 kell 17.30

Asukoht

Räpina mnt 12, Võru

Info

20. aprill kell 17.30
ÖKOELUVIIS JA ORGANISMI PUHASTAMINE
Kas puhas toit ja loodust hoidev eluviis on tähtsad hea tervise säilitamise jaoks? Millised mürgid on meie toidulaual, kosmeetikas, kodukeemias, riietes, elamises ja mujal?
Kes vastutab minu tervise eest? Organismi puhastamine, kas- ja kuidas? Erinevad preparaadid ja toidulisandid, mis kaasa aitavad. Kas ütlus, et natuke mürki siit-sealt on normaalne, peab paika?
D vitamiini olulisus.
Tulekul:
KUIDAS ERINEVAD DIEEDID MÕJUTAVAD MEIE TERVIST?
Kuidas dieedipidamine mõjutab organismi toimimist ja miks neid peetakse? Milline on parim dieet, kuidas dieetide maastikul orienteeruda? Kas ühiskondlik surve tervislikkuse poole mõjutab meie otsuseid dieedi valikul? Kas dieetide abil saab kaalust alla ja tervist parandada või on need hoopis kahjulikud?
Terviseõhtutele palume registreerida
tel 5853 1062 või info@voluvoru.eu.

Osalustasu

5 eurot

Terviseteemadel arutleb Triin Terasmaa. Tema kireks on tervist toetav eluviis. Ta omab sotsiaaltöö alast kõrgharidust ning toitumisterapeudi ja funktsionaalse toitumise nõustaja diplomit. On asutanud Toitumisteraapia Keskuse, kus töötab toitumisterapudina ning on ennast täiendanud erinevate, nii füüsilist- kui vaimset tervist toetavatel aladel. Hetkel töötab lisaks Pharma Nordis koolitajana. Infot: www.terviseruum.eewww.pharmanord.ee