Rakumineraalid 1-27

Aeg

17. september 2022 kell 10- 17

Asukoht

Räpina mnt 12, Võru

Info

Inimese elu ja kogemus peegeldub eelkõige näos. Näonaha seisund on ka keha üldise tervise esmane näitaja. Toitumise ja ainevahetuse puudujäägid koos haigusseisunditega on näos kergesti märgatavad, kui tead, mida otsida.
See õpituba räägib sellest, kuidas “nägu lugeda”, millised olulised rakusoolad (tuntud ka kui koesoolad) kehas puuduvad.
Inimese nahavärv, kulmude seisukord, huulte suurus ja värvus, näo lihaskond, plekid ja põletikud, silmade ümber või all olevad ringid ning paljud muud tunnused reedavad kehas esinevaid liialdusi ja puudujääke.
Oled kogenud olukordi, kus sa saad juba näoilme järgi aru, kes ei tunne end hästi või sa ise ei tunne end hästi. Tihti on kuulda lauset: “Sa näed oma vanuse kohta vana/noor välja. ”
Ehk näo pealt on võimalik vaadata endale puuduvad mineraalid.
Näiteks keegi kurdab, et tal on
näos juba nii palju kortse
kellelgi on näos kindel värv, mida tahaks nt naiste puhul meigiga katta
leinast või murest kortsuline nägu
Näol on mitmeid seoseid inimese saatusega ja seega ka kannatustega, millega inimene silmitsi seisab. Seega on inimese nägu olulise tähtsusega, kui rääkida inimese elust, läbielamistest, saatusest ja kannatustest.
Nende loengute kaudu on igaühel võimalus avastada millised kannatused on just SINU elus endiselt aktiivsed, mida SINU nägu Sulle öelda püüab?
Rakusoolad ehk koesoolad eksisteerivad iga inimese kehas. Need on anorgaanilised biokeemilised elemendid, mida leidub veres ja kudedes. Nad on paljude oluliste protsesside ehitajad ja katalüsaatorid.
TEEMAD
Mineraalide tähtsus
Annustamine ja tarbimine
Tabel – näo omadused – mineraal
Iseloom – teema – kui olen ülekoormatud üht tüüpi mõtete, probleemidega, siis millist mineraali vajab minu keha rohkem sel perioodil?
Kui mul on ühe mineraali defitsiit, siis milline teema minu elus vajab lahendust?
Rakumineraalid 1-27
Igale osalejale 2 tabelit- rakumineraalid 1-27 tabel ja rakumineraalid ja emotsioonid 1-27
Oma kogemusi ja teadmisi jagab Teiega Merle Pärle

Osalustasu

50 eurot

Osalemiseks kirjuta: merle212@gmail.com või info@voluvoru.eu, tel 5853 1062