Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kundalini Jooga. Mai Brit (Amit Deva)

veebruar 18 @ 18:00 - märts 11 @ 19:30

|Recurring Event (Vaata kõiki)

An event every week that begins at 18:00 on Neljapäev, repeating until 25/02/2021

€12

Aeg

Neljapäeviti kell 18-19:30

Asukoht

Räpina mnt 12, Võru

Info

Küsimuste korral kirjuta Facebookis Mai Brit Amrit Deva’le või helista 51999137. Enda tulekust võid teada anda ka Võluvõru Facebooki lehel.
Joogatunni viib läbi Mai-Brit (Amrit Deva).
Mai-Brit on Kundalini, Flow ja Yin joogaõpetaja ning intuitiivne tervendaja. Samuti Mai Hea tervendavate ravimtaime seepide loojaa.

Osalustasu

Osaluspanus €12.

Selle kuu vältel läheme süvitsi enda alateadvuse ja keha puhastusse, kus vabaned limiteerivatest käitumismustritest, uskumustest ja emotsioonidest. Tunned end justkui uuesti sündinuna, puhtalt, kohalolus ja vabana!
Iga nädal teeme vastava kriya e harjutuste seeria, mis aitab toetab sinu transformatsiooni. Töötame energiakeskustega ehk chakratega ja nabapunktiga ehk meie elujõu keskmega. Keskendume palju südamekeskuse avamisele, et harmoonia saaks saabuda. Ole valmis lahti laskma ka sõltuvustest.
Lõppu teeme mantra- või hingamismeditatsiooni, mis loob ajus uusi toetavaid mustreid .
Kanna mugavaid riideid, olemasolul võta kaasa matt/kaltsuvaip/lambanahk ja pleed.

Mis on Kundalini jooga?

Kundalini joogat nimetatakse teadlikkuse joogaks, kombineerides spetsiaalseid joogaharjutusi (kriya), hingamistehnikaid ja mantrate loitsimist, kus saavutad enda kõrgema olemusega võimsa ühenduse. Lisaks lõdvestab ja tervendab kundalini jooga närvisüsteemi, mis aitab stressi, läbipõlemise, vaimsete häirete, sõltuvuste puhul ja emotsionaalsete blokkide vabastamisel.
Samuti tasakaalustab Kundalini jooga hormoone, parandab vereringet ning hoiab immuunsüsteemi tugeva, et vastu võtta meie värvikas ilmastik ja selle muutumine. Võimalusi enese tasakaalustamiseks on piiramatult!
Kundalini jooga on tugev tervendaja ning sobib kõigile sõltumata vanusest, taustast ja olemusest .. iga hetk on uus võimalus end elu voolamisele anduda, usaldada ja tervitada uut imelist elu!

Details

Start:
veebruar 18 @ 18:00
End:
märts 11 @ 19:30
Cost:
€12

Venue

Räpina mnt 12, Võru + Google Map