Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINEMTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Muutused meie olemuses ja energiaväljas on kiired praegusel ajal.

Seekordne joogatund (22.01.2020 kell 17.45- 19.15) on pühendusega muutustele iseendas: Mis teadlikkus on tekkinud (tekkimas) minu sees ja kogu (mu) maailmas? Mis vanadest aegunud mustritest olen juba teadlik? Kuidas suudan muutuste keskel olla selguses, jääda iseendaks, tajuda ümbritsevat energiat, olla koondunud enda hingega kooskõlla? Oluline on aktsepteerida iseend igas protsessis, aktsepteerida et kõik oleme sel teel koos.
Iga samm on nauditav, kui muuta perspektiivi!

Kanna mugavaid riideid, kohapeal on mõned matid ja pleedid olemas.
Osaluspanus €10.Kundalini joogat nimetatakse teadlikkuse joogaks, kombineerides spetsiaalseid ja üsna väljakutsuvaid joogaharjutusi (kriya), hingamistehnikaid ja mantrate loitsimist, kus saavutad enda kõrgema olemusega võimsa ühenduse. Lisaks lõdvestab ja tervendab kundalini jooga närvisüsteemi, mis aitab stressi, läbipõlemise, vaimsete häirete, sõltuvuste puhul ja emotsionaalsete blokkide vabastamisel. Samuti võimaldab see hormoone tasakaalustada ja vereringet parandada ning hoiab immuunsüsteemi tugeva, et vastu võtta meie värvikas ilmastik ja selle muutumine. Võimalusi on tegelikult piiramatult!

Kundalini jooga on tugev tervendaja ning sobib kõigile sõltumata vanusest, taustast ja olemusest .. iga hetk on uus võimalus end elu voolamisele anduda, usaldada ja tervitada uut imelist elu!

Mai Brit on maailmarändurist kundalini/vinyasa joogaõpetaja ja ravitseja (reiki, Access Bars, shamanismi tervendustehnika innerdance).
Jooga tuli tema ellu Dubais, kus ta vajas tõuget, et hetkelisest madalseisust välja tulla. See maagiline kink tõi endaga kaasa teadlikkuse, keha-vaimu-meele kooskõla ja imelise tasakaalu. Kundalini jooga aga viis ta veelgi sügavamale, aidates energeetilisi blokke vabastada ja tõelise, kõrgema olemuse avastada, et läbi selle elada ja elu teadlikult nautida. Siis asus ta Taisse elama ning õppis seal reikit ja shamaanilikku ravimeetodit innerdance.
Olles tagasi Eestis astus tema ellu Access Bars. Täna soovib ta aidata läbi nende ravimeetodite kõiki, kes tunnevad end valmis olevat ja soovivad olla enda keskmes, õndsas rahus ja vabad kõigest, mis neid nüüd ja praegu enam ei teeni.

Mai Brit annab jooga- ja ravisessioone üle Eesti, Lähis-Idas ja mujal huvitavates maailmapaikades; rohkem infot leiad


http://www.maihealing.wixsite.com/maihealing

Instagram @maihealing

Facebook Mai Brit Amrit Deva