Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/Emakeelepäeval, 14. märtsil 2019 kell 18 Võluvõrus
Monoetendus ÕPETAJA INSTAGRAMIST


Ruumis, kus kolmkümmend inimest kuulavad ühte, ei pea valitsema ainult haudvaikus või kooli sisekorraeeskirjadele vastav kord. Et asi toimiks, on vaja õpetaja nähtamatust tööriistakastist välja võtta veel mõned abivahendid, mida kusagil kivisse raiutud standardite järgi ei valmistata.
Monoetenduse Õpetaja Instagramist tegelane on revideerinud oma tööriistakasti juba palju aastaid ning see tähendab ühelt poolt küpsust ja enda tundmist, aga teiselt poolt vajadust oma tööriistkasti täiendada.
“Olla õpetajana teatrilaval on ühtepidi väga turvaline, aga samas suur vastutus, sest ma ise olen meelelahutuse suhtes vägagi kriitiline,” kõneleb õpetajat mängiv Ülle Sillamäe, kes ise töötab eesti keele ja kirjanduse õpetajana.
Loo sündimisele andis tõuke paratamatu fakt, et meie ühiskonnas on õpetajate suhtes sageli ootused väga kõrged. Ta peab hakkama saama nii psühholoogi, diplomaadi kui lasteaiakasvataja rollis. Kes siis veel, kui mitte tema ei ole eeskuju, aga õpetaja on ju ka inimene.

Lahti rullub humoorikas lugu staažikast õpetajast, keda on harjutud nägema väljapeetud ja konservatiivsena, kuid kes on ennekõike inimene.
Etenduse lavastas Janno Puusepp ja teksti kirjutas Signe Heiberg.

Lugemist leiab:
https://bonaverbum.wordpress.com/2018/12/01/opetaja-rolli-oli-vaga-hea-luua-polnud-vaja-kaugelt-inspiratsiooni-otsida/
http://opleht.ee/2018/11/opetaja-vaimelast-ja-instagramist/


Piletid 8 eurot, õpilastele 5 eurot
Võluvõrust kuni 12. märtsini 2019
(tel 5853 1062 või voluvoru@gmail.com)